fbpx

transparent

Mūs nesilda atalgojums par padarīto darbu, bet gan labsajūta, emocijas un progress

Par mums

slider background basaful 01
basaful cēla mērķa digitālā aģentūra

Cēla mērķa kustība

Mēs aicinām uzņēmumus pievienoties mūsu misijai paātrināt pāreju uz praktisku izglītību, nodrošinot uzņēmumiem augstas kvalitātes pakalpojumus, sniedzot studentiem iespēju mācīties darba procesā un pilnveidot prasmes.
Atbalstot mūs, uzņēmēji atbalsta nākamo paaudzi.

basaful patiesa digitālā aģentūra

Īsta atklātība

Mēs zinām, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji cenšas nopelnīt pēc iespējas vairāk, kā rezultātā cieš darbu pasūtītāji. Tādēļ mēs vienmēr sniedzam patiesās darba izmaksas un iesakām Jums izdevīgākos risinājumus gan cenas, gan performances ziņā. Nekad neieteiksim pakalpojumus, kuri jums, no mūsu skatu punkta, nebūs nepieciešami.

basaful izdevīgākā cenas un kvalitātes attiecība

Visizdevīgākā cena

Zinām, cik digitālie pakalpojumi mēdz būt dārgi, tādēļ piedāvājam, iespējams, izdevīgāko cenu tirgū, sasniedzot tādu pašu (vai pat labāku) rezultātu. Vai mēs esam ātrākie? Droši vien, nē. Bet mēs nekad neradīsim zaudējumus attiecībā uz kvalitāti. Mūsu biznesa modelis primāri nav vērsts uz peļņu, bet gan abpusēju attīstību.

Mūsu stāsts

BASAFUL cēla mērķa digitālā āgentūra ir septiņu studentu dibināta kooperatīvā sabiedrība, lai dotu zaļo gaismu mūsu uzņēmējdarbības sapņiem, ir paredzēta, lai iedvesmotu, dalītos, savienotu un vadītu.
Mēs uzskatām, ka izglītība ir mūžīgs process un nekas nav labāks par mācīšanos darot. Realizējot Baltijā unikāla koncepta izglītību Business Academy, studiju procesa ietvaros tika izveidota kooperatīvā sabiedrība BASAFUL.

Apzinoties šī brīža situāciju, kurā uzņēmumiem tik ļoti nepieciešams integrēt dažādus digitālos risinājumus, mēs saprotam, ka digitālo pakalpojumu aģentūras nereti piedāvā savus pakalpojumus par pārgalvīgām izmaksām un rezultāts ir tikai vienpusējs – uzņēmums saņem pakalpojumu, kuru neprastu pielietot maksimāli un pats no sadarbības ar aģentūru neko neiemācītos. Tādēļ radījām digitālo aģentūru BASAFUL

Apskati BASAFUL digitālās aģentūras pakalpojumus

un iespējams tieši Tavs uzņēmums tiks transformēts jaunā digitālā pasaulē

Sarunājam konsultāciju?

Esi soli tuvāk uz patiesību balstītai sadarbībai un kļūsti par daļu no kustības, kas padara nākotni labāku!

Kustības atbalstītāji

kuri mums uzticās un palīdz pilnveidot nākotnes uzņēmējdarbības vidi

Cēla mērķa digitālā āgentūra Basaful