Par mums

Mūs nesilda atalgojums par padarīto darbu, bet gan labsajūta, emocijas un progress.

basaful cēla mērķa digitālā aģentūra

Cēla mērķa kustība

Mēs aicinām uzņēmumus pievienoties mūsu misijai paātrināt pāreju uz praktisku izglītību, nodrošinot uzņēmumiem augstas kvalitātes pakalpojumus, sniedzot studentiem iespēju mācīties darba procesā un pilnveidot prasmes.
Atbalstot mūs, uzņēmēji atbalsta nākamo paaudzi.

basaful patiesa digitālā aģentūra

Īsta atklātība

Mēs, tāpat kā jūs, zinām, ka daudzi digitālo pakalpojumu sniedzēji cenšas nopelnīt pēc iespējas vairāk, kā rezultātā rēķina izmaksas darbu pasūtītājiem mēdz būt neparadzēti augstas.  Tā kā mūsu rūpēs ir abpusēja izaugsme, mēs vienmēr sniedzam patiesās darba izmaksas un iesakām Jums izdevīgākos risinājumus gan cenas, gan kvalitātes ziņā.

basaful izdevīgākā cenas un kvalitātes attiecība

Visizdevīgākā cena

Zinām, cik digitālie pakalpojumi mēdz būt dārgi, tādēļ piedāvājam, iespējams, izdevīgāko cenu tirgū, sasniedzot tādu pašu (vai pat labāku) rezultātu. Vai mēs esam ātrākie? Droši vien, nē. Bet mēs nekad neradīsim zaudējumus attiecībā uz kvalitāti. Mūsu biznesa modelis primāri nav vērsts uz peļņu, bet gan abpusēju attīstību.

Mūsu stāsts

BASAFUL cēla mērķa aģentūra ir septiņu studentu dibināta kooperatīva sabiedrība, kurā tiek uzņemti atbildīgi, prasmīgi un darbīgi biedri, lai dotu zaļo gaismu mūsu uzņēmējdarbības sapņiem. Tā ir paredzēta, lai iedvesmotu, dalītos, savienotu, mācītos, iemācītu un vadītu.
Mēs uzskatām, ka izglītība ir mūžīgs process un nekas nav labāks par mācīšanos darot. Realizējot Baltijā unikāla koncepta izglītību Business Academy, studiju procesa ietvaros tika izveidota kooperatīvā sabiedrība BASAFUL.

Apzinoties šī brīža situāciju, kurā uzņēmumiem tik ļoti nepieciešams integrēt dažādus digitālos risinājumus, mēs saprotam, ka digitālo pakalpojumu aģentūras nereti piedāvā savus pakalpojumus par pārgalvīgām izmaksām un rezultāts ir tikai vienpusējs – uzņēmums saņem pakalpojumu bez pievienotās vērtības, kas mūsu izpratnē ir personalizēta un atklāta komunikācija ar zināšanu nodošanu uzņēmumu darbiniekiem.

Tādēļ radijām BASAFUL.

Apskati BASAFUL digitālās aģentūras pakalpojumus

un iespējams tieši Tavs uzņēmums tiks transformēts jaunā digitālā pasaulē

Piesaki savu izaicinājumu!

Piesaki studentu aģentūrai sev nepieciešamos risinājumus, un kopīgiem spēkiem atradīsim labākos mūsdienu risinājumus uzņēmēju problēmām! ☺

Kustības atbalstītāji

kuri mums uzticas un palīdz pilnveidot nākotnes uzņēmējdarbības vidi

Piesaki savu izaicinājumu!

Piesaki studentu aģentūrai sev nepieciešamos risinājumus, un kopīgiem spēkiem atradīsim labākos mūsdienu risinājumus uzņēmēju problēmām! ☺

Pavisam drīz ar tevi sazināsimies par potenciālo sadarbību!

Augam kopā!

basaful socialo tiklu parvaldiba