Pakalpojumi

Digitālie pakalpojumi jaunā, aizraujošākā veidā ar labāko cenas & kvalitātes attiecību.

basaful majaslapu izveide

Mājaslapu izstrāde

Palīdzam uzņēmumam būt pamanītam, ieinteresēt un izcelt uzņēmuma un produkta sniegtos ieguvumus un konkurētspējīgas priekšrocības vizuāli pievilcīgā veidā un formā.

basaful laika menedzments

Uzdevumu un laika pārvaldība

Palīdzam uzņēmumiem un komandām izstrādāt un ieviest uzdevumu pārvaldības risinājumus, lai ietaupītu laiku, mazinātu uzņēmuma iekšējās komunikācijas kļūdas un iespējamos pārpratumus, kā arī ērtu veidu, kā izsekot komandas darbu un progresu.

SEO optimizācija | Mājaslapu pielāgošana meklētājsistēmām

SEO optimizācija

Palīdzam uzlabot majaslapas popularitāti pielāgojot mājaslapu Google un citu meklētjāprogrammu kritērijiem, lai veicinātu organisku mērķauditorijas saniegšanu, izstrādājot konkurētspējīgu SEO stratēģiju un veicot uzlabojumus

basaful uznemumu un produktu pozicionesana

Pozicionēšana tirgū

Palīdzam uzņēmumiem efektīvāk uzrunāt klientus un partnerus, kā arī izcelt sava produkta patieso potenciālu un pievienoto vērtību, noskaidrojot un izskaidrojot uzņēmuma/produkta vēstījumu, definējot un izprotot mērķauditoriju un uzrunāšanas kanālus, un formas.

basaful digitala biznesa attistiba

Biznesa attīstība

Palīdzam uzņēmumiem sasniegt plašāku auditoriju, uzrunāt potenciālos klientus un apkalpot klientus effektīvāk, lai veidotu pozitīvu priekšstatu par uzņēmumu, veidotu labas attiecības ar klientiem un pārdotu vairāk.

basaful digitalais marketings

Digitālais mārketings

Palīdzam izmantot tehnoloģijas uzņēmumu labā, lai gūtu maksimālu ieguvumu atpazīstamības veicināšanai, produkta virzīšanai tirgū un uzņēmuma/produkta vēstījuma nodošanai.

basaful biznesa procesu automatizacija

Biznesa procesu automatizācija

Automatizējot procesus uzņēmumā, palīdzam uzņēmumiem ietaupīt laiku un resursus, samazināt kļūdu iespējamību un nodrošināt procesu nepārtrauktību.

Pavisam drīz ar tevi sazināsimies par potenciālo sadarbību!

Augam kopā!

basaful socialo tiklu parvaldiba