SEO sekmīgam biznesam!

Meklētāja Optimizācija visām Jūsu biznesa vajadzībām!

Kas ir SEO?

Search Engine Optimization jeb Meklētāja Optimizācija vienkāršākos vārdos ir process, kurā tiek uzlabota jūsu mājaslapas redzamība cilvēkiem, kuri meklē tieši jūsu produktus vai pakalpojumus ar Google, Bing un citām pārlūkprogrammām. Jo labāka būs jūsu redzamība meklētāja rezultātos, jo lielāka būs iespēja piesaistīt jaunus mājaslapas apmeklētājus.

Kā Strādā SEO?

Pārlūkprogrammas, kā Google, Bing, DuckDuckGo, u.c, izmanto algoritmus, programmētus procesus, kas iet cauri tīklam - no mājaslapas uz mājaslapu - apkopojot informāciju un izveidojot tām rādītājus. Uz rādītājiem var skatīties, kā uz atslēgas vārdiem, un uz Google, kā uz bibliotekāres, kura atradīs tieši to grāmatu (šajā gadījumā, mājaslapu), kuru jūs meklējat. Viss, ko jums atliek izdarīt, ir pateikt ko vēlaties atrast.

Šajā procesā algoritmi izvērtē mājaslapas, ņemot vērā dažādus vērtēšanas faktorus, lai noteiktu, kurām mājaslapām būtu jāparādās meklētās informācijas rezultātu pirmajā vietā. Citiem vārdiem sakot, bibliotekāre ir izlasījusi visas grāmatas un var efektīvi sniegt jums atbildi, kura grāmata būs vispiemērotākā jūsu  vēlmēm.

Meklēšanas algoritmi ir izveidoti, lai rādītu atbilstošas, vērtību sniedzošas mājaslapas un sniegtu pārlūkprogrammas lietotājiem patīkamu meklēšanas pieredzi. Tā pat kā bibliotēkās, mēs vēlamies, lai bibliotekāres mūs ved pie grāmatām, kuras meklējam, bez liekas aizķeršanās.

Kāpēc SEO ir svarīga sastāvdaļa mārketinga procesā?

SEO ir fundamentāla sastāvdaļa digitālajā mārketingā, jo cilvēki ik gadu veic neskaitāmi daudz meklējumus. Google apstrādā ap 63 000 meklējumu katru sekundi, kas pārtop par 5.6 miljardu meklējumiem dienā un 2 triljonu meklējumiem gadā. Pārsvarā tiek veikti meklējumi komerciāliem nolūkiem, lai atrastu produktus un pakalpojumus.

Ir pierādīts, ka pārlūkprogrammas ir galvenais avots digitālajai satiksmei vairumam pasaules zīmolu un kompāniju. Ieguldīt sava biznesa SEO uzlabošanā vienmēr ir labs lēmums. Tas var palīdzēt uzlabot visus jūsu cilvēku satiksmes kanālus, cilvēki vieglāk jūs atrod un jūs samazināt savus mārketinga izdevumus. Labāka redzamība un pārlūkprogrammu novietojums nekā Jūsu konkurentiem var  ievērojami uzlabot Jūsu biznesu tēriņu, peļņas un apmeklējuma ziņā.

Kopumā, Meklētāja Optimizācija ir pamats pilnvērtīgai mārketinga ekosistēmai. Kad saprotat, ko jūsu mājaslapas lietotāji meklē, jūs varat pielietot šīs zināšanas, lai atvieglotu saviem klientiem pūles jūs atrast. 

SaltCave.lv ir labs piemērs. Cilvēkiem nav jāskrien apkārt pilsētai vai jāzina specifiski kontakti, lai atrastu viņu pakalpojumus. Viss, kas viņiem atliek, ir ierakstīt meklētājā nepieciešamo pakalpojumu, un tas parādās pirmajā vietā Google.

SEO ar BASAFUL

Mūsu SEO pakalpojumi ņem vērā dažādus vērtēšanas kritērijus, kas uzlabo klientu biznesu redzamību pārlūkprogrammās. Atšķirībā no apmaksātām reklāmām, mājaslapu novietojumu pārlūkprogrammās nevar nopirkt, tāpēc priekš SEO ir jāiegulda darbs, un tas ir kur mēs nākam palīdzēt!

Mēs palīdzam optimizēt mājaslapas dažādos veidos:

Kvalitāte

Ātrums

Atslēgas Vārdi

UI/UX

Pozīcija

Satura kvalitāte un atslēgas vārdu izmeklēšana ir viena no vissvarīgākajām sastāvdaļām rezultātu uzlabošanai. Ātrums arī ir ļoti svarīga mājaslapu sastāvdaļa, lai pakāptos augstāk pārlūkprogrammas rezultātu kāpnēs, tāpēc BASAFUL Meklētāja Optimizācijas (SEO) eksperti garantē daudz labākus rezultātus, ņemot vērā visus Meklētāja Optimizācijas procesus. Izstrādāsim saturu atbilstoši SEO stratēģijai, pievienojot blogus, ārējās saites no citām mājas lapām, uzlabojot saturu un drošību.

Mēs ne tikai skatāmies uz lietām, ko pievienot, bet arī kuras noņemt, jo mūsdienās mājaslapām mēdz būt daudz “toksisku” elementu, kas var sagraut SEO (Meklētāja Optimizācijas) rezultātus jūsu biznesam.

Kā piemēram:

Nedroša Mājaslapa

Lēna Augšupielāde

Slepena populāru mājaslapu integrēšana

Mājaslapas optimizēšana, sadarbojoties ar mums, jums palīdzēs daudz drošākā veidā pozicionēt sevi augstāk atrastajos rezultātos, jo mēs ņemam vērā katru detaļiņu!

Meklētāja Optimizācija

Ir svarīgi atcerēties, ka mums visiem patīk mājaslapas, kuras ir ātras, drošas, paskaidrojošas un viegli atrodamas. Meklējot mums nepieciešamo, mēs bieži vien izmantojam savas ierīces. Vai tas būtu dators vai telefons, mēs gribam iegūt pašu labāko pieredzi ar jebkuru ierīci. Šādi jūtas cilvēki viss apkārt!

Un, kad attīstām biznesus, mēs visi vēlamies būt redzami un atrodami saviem klientiem, kā arī, sniegt viņiem pašu labāko. Tāpēc, nekautrējies un spied pogu zemāk, lai sazinātos ar mums! Sāc padarīt savu biznesu redzamu 24 stundas, 7 dienas nedēļā jau šodien!

Man nepieciešams SEO!

Sāc sava biznesa izaugsmi jau šodien ar SEO analīzi

Pavisam drīz ar tevi sazināsimies par potenciālo sadarbību!

Augam kopā!

basaful socialo tiklu parvaldiba